BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER

Ref. no: 2017/07/17/1, Location: Poland , Kraków

Description

YABIMO to prężnie rozwijająca się firma budownictwa przemysłowego o zasięgu międzynarodowym (Norwegia, Islandia, Szwecja, Dania, Niemcy, Francja, Beneluks, Korea Pd., Singapur i wielu innych) z siedzibą w Krakowie. Działalność Yabimo w branży Oil&Gas, Energy i w budownictwie przemysłowym koncentruje się wokół dwóch specjalizacji, tj. dostawa konstrukcji stalowych oraz wynajem wyspecjalizowanych pracowników w Offshore.

Działamy zespołowo i zawsze możemy na siebie liczyć, ale zależy nam na tym żebyś potrafił pracować również samodzielnie. Ponad doświadczenie cenimy sobie Twoją komunikatywność i chęć do zdobywania wiedzy. Jeśli stawiasz pierwsze kroki w branży również zapraszamy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

• Doświadczenie w sprzedaży
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Znajomość języka niemieckiego lub niderlandzkiego, lub norweskiego, lub szwedzkiego, lub duńskiego, lub niemieckiego, lub francuskiego będzie dodatkowym atutem
• Bardzo dobre zdolności komunikacyjne
• Umiejętność budowania długofalowych relacji handlowych
• Wysoka kultura osobista
• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
• Wytrwałość w dążeniu do celu i orientacja na wyniki
• Znajomość pakietu Office
• Samodzielność i dobra organizacji pracy

OFERUJEMY

• Ambitne wyzwania, decyzyjność i autonomię w działaniu
• Pracę w środowisku międzynarodowym, w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• System motywacyjny
• Dodatkowe benefity takie jak: opieka medyczna, możliwość grupowego ubezpieczenia na życie

Requirements

• Analiza rynku zagranicznego
• Pozyskiwanie nowych klientów
• Obsługa zapytań ofertowych
• Przygotowywanie ofert, prezentacji sprzedażowych
• Negocjowanie warunków współpracy oraz utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
• Monitorowanie rynku i konkurencji

Required documents

YABIMO informuje, że każdy Kandydat do pracy ma prawo dostępu do treści Danych Osobowych oraz do ich poprawiania, aktualizacji, podglądu i edycji w każdym czasie lub prawo żądania trwałego ich usunięcia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk „zgłoś się”
Prosimy o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następujących klauzuli:

- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych oraz przekazanych podczas rejestracji w serwisie work.yabimo.com, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r. poz. 922).
oraz ewentualnie:
- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych oraz przekazanych podczas rejestracji w serwisie work.yabimo.com, niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r. poz. 922).