Business Development Manager rynku skandynawskiego

Ref. no: , Location: Poland , Kraków/Tarnów/Rzeszów/Katowice

Description

YABIMO to prężnie rozwijająca się firma budownictwa przemysłowego o zasięgu międzynarodowym (Norwegia, Islandia, Szwecja, Dania, Niemcy, Francja, Beneluks, Korea Pd., Singapur) z biurami m.in. w Krakowie, Tarnowie, Rzeszowie i Katowicach. Działalność Yabimo w przemyśle petrochemicznym, energetycznym, stoczniowym i w budownictwie przemysłowym koncentruje się wokół dwóch specjalizacji, tj. dostawy konstrukcji stalowych oraz wynajmu wyspecjalizowanych pracowników.

Do naszego zespołu z działu handlowego poszukujemy osoby na stanowisko:
Business Development Manager rynku skandynawskiego.

OFERUJEMY
• Atrakcyjny system motywacyjny,
• Ambitne wyzwania, decyzyjność i autonomię w działaniu,
• Pracę w środowisku międzynarodowym, w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Możliwość pracy zdalnej z kraju lub/i za granicą,
• Dodatkowe benefity takie jak: karta Multisport, możliwość grupowego ubezpieczenia na życie,
• Wysoką kulturę pracy i relacji w firmy, bardzo dobrą atmosferę pracy.
• Szkolenia.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
• Analiza rynku zagranicznego,
• Pozyskiwanie nowych klientów,
• Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji handlowych z klientami,
• Udział w targach, konferencjach, spotkaniach,
• Obsługa zapytań ofertowych,
• Przygotowywanie ofert, prezentacji sprzedażowych,
• Negocjowanie warunków współpracy
• Monitorowanie rynku i konkurencji.

Requirements

WYMAGANIA
• Doświadczenie w sprzedaży,
• Biegła znajomość języka angielskiego,
• Mile widziana znajomość języka krajów skandynawskich (norweskiego lub szwedzkiego, lub duńskiego, lub islandzkiego),
• Bardzo dobre zdolności komunikacyjne,
• Doświadczenie w branży oraz znajomość rynku skandynawskiego będzie dodatkowym atutem,
• Umiejętność budowania długofalowych relacji handlowych,
• Wysoka kultura osobista,
• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
• Wytrwałość w dążeniu do celu i orientacja na wyniki,
• Znajomość pakietu Office,
• Samodzielność i dobra organizacji pracy.

Required documents

YABIMO informuje, że każdy Kandydat do pracy ma prawo dostępu do treści Danych Osobowych oraz do ich poprawiania, aktualizacji, podglądu i edycji w każdym czasie lub prawo żądania trwałego ich usunięcia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk „zgłoś się”
Prosimy o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następujących klauzuli:

- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych oraz przekazanych podczas rejestracji w serwisie work.yabimo.com, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r. poz. 922).
oraz ewentualnie:
- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych oraz przekazanych podczas rejestracji w serwisie work.yabimo.com, niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r.