COMPETENT MECHANIC OFFSHORE / WINDPARK

Ref. no: 2017/12/29/3, Location: , North Sea - Germany / Netherlands

Description

YABIMO to polska, prężnie rozwijająca się firma z siedzibą w Tarnowie oraz oddziałami w Krakowie, Rzeszowie, Holandii i Danii, a także spółka matka dla działalności w Norwegii i Islandii.
Działalność YABIMO koncentruje się wokół dwóch głównych specjalizacji, którymi są Konstrukcje stalowe oraz Leasing Pracowników.
Na potrzeby realizacji projektów poszukujemy pracowników na stanowisko:

Competent Mechanic Offshore

Zakres obowiązków:
• Cykliczna inspekcja sprzętu, budynków i gruntów w podstacjach wysokiego i bardzo wysokiego napięcia
• Ocena stanu urządzeń, budynków i gruntów
• Organizacja miejsc pracy (wdrożenie 5 zasad bezpieczeństwa) i przejęcie odpowiedzialności za zakład zgodnie z DIN VDE 0105-100
• Współpraca i koordynacja firm zewnętrznych
• Nadzór i zapewnienie jakości świadczonych prac remontowych i budowlanych przez firmy zewnętrzne, a także ocena wyników pracy
• Wsparcie podczas uruchamiania
• Koordynacja działań i procesów pracy z innymi działami

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Praca w międzynarodowym zespole
- Możliwość rozwoju
- Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych.
- Pokrycie kosztów zakwaterowania i dojazdu

Requirements

• Wykształcenie jako technik elektronik (m / w) dla inżynierii przemysłowej lub porównywalne – niezbędny dyplom poświadczający kwalifikacje
• Pożądane jest odpowiednie doświadczenie zawodowe w wyżej wymienionych obszarach
• umiejętność obsługi komputera i systemu SAP
• Asertywność i niezależność
• Umiejętność pracy zespołowej
• Uprawnienia do pracy na wysokości (G 41)
• Prawo jazdy kat. B
• Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B2). Język niemiecki będzie dodatkowym atutem

Required documents

Prosimy o przesłanie CV oraz kopii certyfikatów potwierdzających kwalifikacje zawodowe na adres: praca@yabimo.com
W temacie e-mail prosimy podać nazwę stanowiska „Competent Mechanic Offshore, Imię Nazwisko”.

Prosimy również o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następujących klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych oraz przekazanych podczas rejestracji w serwisie work.yabimo.com, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r. poz. 922).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych oraz przekazanych podczas rejestracji w serwisie work.yabimo.com, niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r. poz. 922).

Zapraszamy do zarejestrowania się na stronie www.work.yabimo.com. Utworzenie konta oraz wypełnienie formularza przyspieszy i zwiększy szansę Twojego zatrudnienia.