Asystent/ka działu HR

Ref. no: 2019/11/06/1, Location: Poland , Rzeszów

Description

Yabimo to międzynarodowa spółka z doświadczeniem, prowadząca operacje w Europie (Norwegia, Islandia, Szwecja, Dania, Francja, Niemcy, Belgia, Holandia) i zajmująca się usługami najwyższej jakości, takimi jak selekcja i rekrutacja personelu technicznego: INSPEKTORÓW, INŻYNIERÓW oraz OPERATORÓW.

Poszukujemy osób do pracy w naszym zespole w Rzeszowie na stanowisku:

Asystenta/ Asystentki działu HR

Requirements

• Doświadczenie w rekrutacji - mile widziane rynki zagraniczne;
• Zaangażowanie w powierzone zadania;
• Samodzielność, skrupulatność i bardzo dobra organizacja pracy;
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz otwartości na współpracę z innymi;
• Znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym;
• Znajomość pakietu MS Office;

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• aktywne poszukiwanie kandydatów na stanowiska pod dane projekty zagraniczne
• publikowanie ogłoszeń o pracę i wsparcie administracyjne w procesach rekrutacji
• telefoniczna weryfikacja i wstępna selekcja kandydatów

OFERUJEMY:
• Pracę w międzynarodowej firmie;
• Biuro w dogodnej lokalizacji w centrum Rzeszowa;
• Doskonalenie znajomości języka angielskiego;
• Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia.

YABIMO informuje, że każdy Kandydat do pracy ma prawo dostępu do treści Danych Osobowych oraz do ich poprawiania, aktualizacji, podglądu i edycji w każdym czasie lub prawo żądania trwałego ich usunięcia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk „zgłoś się”.

Prosimy o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następujących klauzuli:

- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych oraz przekazanych podczas rejestracji w serwisie work.yabimo.com, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r. poz. 1000).

- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych oraz przekazanych podczas rejestracji w serwisie work.yabimo.com, niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r. poz. 1000).

Required documents

CV