Asystent/ka działu HR

Ref. no: 2020/09/03/1, Location: Poland , Rzeszów

Description

Yabimo to międzynarodowa spółka z doświadczeniem, prowadząca operacje w Europie (Norwegia, Islandia, Szwecja, Dania, Niemcy, Belgia, Holandia) i zajmująca się usługami najwyższej jakości, takimi jak selekcja i rekrutacja personelu technicznego: INSPEKTORÓW, INŻYNIERÓW oraz OPERATORÓW.

Działamy zespołowo i zawsze możemy na siebie liczyć, ale zależy nam na tym, żebyś potrafił pracować również samodzielnie. Ponad doświadczenie cenimy sobie Twoją komunikatywność i chęć do zdobywania wiedzy.

Poszukujemy osób do pracy w naszym zespole w Rzeszowie na stanowisku:

ASYSTENTKA / ASYSTENT DZIAŁU REKRUTACJI

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• aktywne poszukiwanie kandydatów na stanowiska pod dane projekty zagraniczne;
• porządkowanie, analiza i selekcja CV kandydatów;
• przygotowywanie i administrowanie wewnętrzną bazą dokumentów aplikacyjnych;
• publikowanie ogłoszeń o pracę i wsparcie administracyjne w procesach rekrutacji;
• telefoniczna weryfikacja kandydatów.

OFERUJEMY:
• pracę w międzynarodowej firmie;
• biuro w dogodnej lokalizacji w centrum Rzeszowa;
• doskonalenie znajomości języka angielskiego;
• możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia.

Requirements

• zaangażowanie w powierzone zadania;
• znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz otwartości na współpracę z innymi;
• samodzielność, skrupulatność i bardzo dobra organizacja pracy;
• znajomość pakietu MS Office;
• mile widziane doświadczenie w rekrutacji.

Required documents

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk „zgłoś się”.

Prosimy o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następujących klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).
Opcjonalnie:
- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych, niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z ustawą 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).

YABIMO informuje, że każdy Kandydat do pracy ma prawo dostępu do treści Danych Osobowych oraz do ich poprawiania, aktualizacji, podglądu i edycji w każdym czasie lub prawo żądania trwałego ich usunięcia.