Inspektor konstrukcji stalowych i antykorozji

Ref. no: 2020/01/14/1, Location: Norway

Description

Inspektor jakości spawanych konstrukcji stalowych i prac antykorozyjnych z certyfikatem FROSIO poziom 2 lub 3

Zakres obowiązków:
• Odbiór jakościowy elementów konstrukcji stalowych na etapie przygotowania produkcji, sczepiania, spawania, obróbki powierzchniowej przed antykorozją;
• Zgłaszanie niezgodności w obróbce materiałów / pracach spawalniczych, przygotowaniu do prac antykorozyjnych na etapie produkcji elementów stalowych wraz z opracowaniem najbardziej optymalnych metod prac naprawczych;
• Odbiór jakościowy prac antykorozyjnych.

Requirements

• FROSIO poziom 2 lub 3;
• Mile widziane uprawnienie do odbioru wizualnego jakości spoin VT2 lub VT3;
• Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
• Dodatkowym atutem będzie wiedza teoretyczna i praktyczna nt. stali i spawanych konstrukcji stalowych, procesów spawalniczych i pokrewnych.

Dodatkowe wymagania:
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
• Mile widziana podstawowa znajomość języka norweskiego;
• Umiejętność pracy w grupie;
• Otwartość na wspólne szukanie jak najlepszych rozwiązań napotkanych problemów i napraw wykrytych niezgodności produkcyjnych;
• Umiejętność samodzielnej pracy i radzenia sobie z presją czasu i stresem.

Required documents

YABIMO informuje, że każdy Kandydat do pracy ma prawo dostępu do treści Danych Osobowych oraz do ich poprawiania, aktualizacji, podglądu i edycji w każdym czasie lub prawo żądania trwałego ich usunięcia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk „zgłoś się”.

Prosimy o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następujących klauzuli:

- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych oraz przekazanych podczas rejestracji w serwisie work.yabimo.com, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r. poz. 1000).

- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych oraz przekazanych podczas rejestracji w serwisie work.yabimo.com, niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r. poz. 1000).