Specjalista ds. rekrutacji inżynierów

Ref. no: 2020/03/06/1, Location:

Description

YABIMO to prężnie rozwijająca się firma budownictwa przemysłowego o zasięgu międzynarodowym (Norwegia, Islandia, Szwecja, Dania, Niemcy, Francja, Beneluks, Korea Pd., Singapur) z biurami m.in. w Krakowie, Tarnowie i Rzeszowie. Działalność Yabimo w przemyśle petrochemicznym, energetycznym, stoczniowym i w budownictwie przemysłowym koncentruje się wokół dwóch specjalizacji, tj. dostawy konstrukcji stalowych oraz wynajmu wyspecjalizowanych pracowników.

Poszukujemy osób do pracy w naszym zespole w jednym z naszych biur w Krakowie lub Rzeszowie, bądź zdalnie na stanowisku:

Requirements

- min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze rekrutacji branży inżynieryjnej
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
- wykształcenie wyższe,
- profesjonalizm, pozytywne nastawienie oraz dobra organizacja czasu pracy,
- kreatywność i inicjatywa w pozyskiwaniu Kandydatów,
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków:
- kompleksowa realizacja procesów rekrutacyjnych na stanowiska inżynierskie średniego i wyższego szczebla,
- tworzenie profili stanowiska,
- wyszukiwanie kandydatów za pomocą różnych metod, w tym direct search,
- tworzenie bazy kandydatów,
- budowanie trwałych relacji z kandydatami,
- przygotowanie rekomendacji do zatrudnienia.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie i adekwatny system premiowy,
- pakiet benefitów, m.in. :
- możliwość uzyskania karty Multisport,
- grupowe ubezpieczenie na życie,
- pracę w dogodnej lokalizacji miasta,
- świetną atmosferę i wsparcie zespołowe,
- niezbędne narzędzia do pracy.

Required documents

Zgłoszenia poprzez kliknięcie poniższego przycisku „zgłoś się”. Prosimy o załączenie dokumentów aplikacyjnych na swoim profilu.

Prosimy również o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następujących klauzuli:
Obowiązkowo:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).

Opcjonalnie:
- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych, niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z ustawą 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).

YABIMO informuje, że każdy Kandydat do pracy ma prawo dostępu do treści Danych Osobowych oraz do ich poprawiania, aktualizacji, podglądu i edycji w każdym czasie lub prawo żądania trwałego ich usunięcia.