MAGAZYNIER // STOREKEEPER

Ref. no: 2020/05/08/4, Location: Iceland

Description

Yabimo to międzynarodowa spółka z doświadczeniem, prowadząca operacje w Europie (Norwegia, Islandia, Szwecja, Dania, Francja, Niemcy, Belgia, Holandia) i zajmująca się usługami najwyższej jakości, takimi jak selekcja i rekrutacja personelu technicznego takiego jak INSPEKTORZY, INŻYNIEROWIE oraz OPERATORZY.

Na potrzeby realizacji projektu poszukujemy osób na stanowisko:
MAGAZYNIER

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
- rozładunek i załadunek ciężarówek
- ogólna praca w magazynie

Praca na zmianach nocnych od poniedziałku do piątku w godzinach 23:00 - 7:00.

OFERUJEMY
- zatrudnienie na warunkach islandzkich
- transport, zakwaterowanie oraz organizacje wszystkich kwestii formalnych
- możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
- opiekę koordynatora podczas trwania projektu

Requirements

- uprawnienia na wózki widłowe
- dobra znajomość języka angielskiego
- sumienność i staranność przy wykonywaniu prac
- dobre umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole

Required documents

MAGAZYNIER