Koordynator ds. projektów zagranicznych - rynek niemiecki

Ref. no: 2020/07/02/01, Location: , Rzeszów

Description

Yabimo to międzynarodowa spółka z doświadczeniem, prowadząca operacje w Europie (Norwegia, Islandia, Szwecja, Dania, Niemcy, Belgia, Holandia) i zajmująca się usługami najwyższej jakości. Prowadzimy kompleksowe działa z zakresu selekcji i rekrutacji personelu do prac inwentaryzacyjnych, jak i pracowników technicznego szczebla, czyli INSPEKTORÓW, INŻYNIERÓW oraz OPERATORÓW.

Działamy zespołowo i zawsze możemy na siebie liczyć, ale zależy nam na tym żebyś potrafił pracować również samodzielnie. Ponad doświadczenie cenimy sobie Twoją komunikatywność i chęć do zdobywania wiedzy.

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy w naszym zespole w Rzeszowie na stanowisku:

KOORDYNATOR DS. PROJEKTÓW ZAGRANICZNYCH (RYNEK NIEMIECKI)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• prowadzenie kompleksowych kampanii rekrutacyjnych oraz ścisła współpraca w ramach działań pozyskiwania personelu do pracy przy inwentaryzacjach;
• obsługa logistyczna i koordynacja projektów niemieckich;
• analiza kompetencji kandydatów zgodnie z wymogami klientów;
• nawiązywanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z pracownikami i klientami;
• monitorowanie rynku i konkurencji;
• zarządzanie elektronicznym obiegiem dokumentów i archiwum dokumentów.

OFERUJEMY:
• atrakcyjne wynagrodzenie;
• umowę o pracę;
• pracę w zgranym, rzeszowskim zespole;
• kompleksowe wdrożenie do pracy;
• możliwość rozwoju przy międzynarodowych projektach;
• dodatkowe korzyści, jak: karta MultiSport, możliwość grupowego ubezpieczenia na życie;
• dodatkowy system premiowy;
• niezbędne narzędzia pracy: laptop służbowy, telefon;
• nieograniczone zasoby pysznej kawy z ekspresu :)

Requirements

• bardzo dobra znajomość języka angielskiego; mile widziana znajomość języka niemieckiego
• dobra znajomość pakietu MS Office;
• inicjatywa i zaangażowanie;
• komunikatywność;
• samodzielność, odpowiedzialność i terminowość wykonywanych zadań;
• umiejętność planowania i organizacji pracy własnej;
• umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.

Już pierwszego dnia pracy poczujesz się u Nas jak w domu, bo projekty realizujesz z osobami, które wyróżnia pozytywna energia, nieograniczone zasoby poczucia humoru, a przede wszystkim ogromny zasób wiedzy, którym będą się z Tobą dzielić.

Required documents

Prosimy również o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następujących klauzuli:

Obowiązkowo:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).

Opcjonalnie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych, niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z ustawą 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).

YABIMO informuje, że każdy Kandydat do pracy ma prawo dostępu do treści Danych Osobowych oraz do ich poprawiania, aktualizacji, podglądu i edycji w każdym czasie lub prawo żądania trwałego ich usunięcia.