E-commerce Project Manager

Ref. no: 2020/11/23/2, Location: Poland

Description

Yabimo to międzynarodowa spółka z doświadczeniem, prowadząca operacje w Europie (Norwegia, Islandia, Szwecja, Dania, Niemcy, Belgia, Holandia) i zajmująca się usługami najwyższej jakości. Prowadzimy kompleksowe działania z zakresu selekcji i rekrutacji personelu do prac inwentaryzacyjnych, jak i pracowników technicznego szczebla, czyli INSPEKTORÓW, INŻYNIERÓW oraz OPERATORÓW.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Kierowanie procesami wdrożeń i rozwoju platformy HRPanorama,
• Współpraca w celu dostosowania platformy HRPanorama do wymagań lokalnego klienta z innymi działami,
• Zapewnienie jakości realizowanych projektów,
• Przeprowadzanie testów wdrożonych realizowanych projektów,
• Analiza rynku zagranicznego i pozyskiwanie nowych klientów,
• Nawiązanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami,
• Analizowanie sprzedaży oraz potrzeb klientów na poszczególnych rynkach,
• Koordynowanie procesem integracji platformy z systemami firmy.

OFERUJEMY:
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Umowę o pracę bądź dogodną dla Ciebie formę zatrudnienia,
• Ambitne wyzwania, decyzyjność i autonomię w działaniu,
• Pracę w środowisku międzynarodowym, w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Dodatkowy system premiowy,
• Szansę rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy,
• Dodatkowe korzyści, jak: karta MultiSport, możliwość grupowego ubezpieczenia na życie,
• Niezbędne narzędzia pracy: laptop służbowy, telefon.

Requirements

• Co najmniej 2 letnie doświadczenie w branży e-commerce na pokrewnych stanowiskach,
• Wykształcenie wyższe kierunkowe – preferowane marketing, zarządzanie projektami, informatyka,
• Bardzo dobra znajomość j. angielskiego – warunek konieczny,
• Doświadczenie w projektach wdrożenia systemów,
• Doskonała znajomość środowiska e-commerce,
• Umiejętność zbierania/definiowania potrzeb, oczekiwań i wymagań biznesowych,
• Samodzielność w podejmowaniu decyzji,
• Łatwość w budowaniu dobrych i długofalowych relacji ze współpracownikami oraz klientami,
• Komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej.

Required documents

Prosimy o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następujących klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).
Opcjonalnie:
- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych, niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z ustawą 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).

YABIMO informuje, że każdy Kandydat do pracy ma prawo dostępu do treści Danych Osobowych oraz do ich poprawiania, aktualizacji, podglądu i edycji w każdym czasie lub prawo żądania trwałego ich usunięcia.