Koordynator ds. technicznych / pracownik działu technicznego

Ref. no: 2020/12/23/1, Location: Poland , Krakow

Description

Yabimo to międzynarodowa spółka z doświadczeniem, prowadząca operacje w Europie (Norwegia, Islandia, Szwecja, Dania, Niemcy, Belgia, Holandia) i zajmująca się usługami najwyższej jakości. Prowadzimy kompleksowe działa z zakresu selekcji i rekrutacji personelu do prac inwentaryzacyjnych, jak i pracowników technicznego szczebla, czyli INSPEKTORÓW, INŻYNIERÓW oraz OPERATORÓW.

Działamy zespołowo i zawsze możemy na siebie liczyć, ale zależy nam na tym żebyś potrafił pracować również samodzielnie. Ponad doświadczenie cenimy sobie Twoją komunikatywność i chęć do zdobywania wiedzy.

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

KOORDYNATOR DS. TECHNICZNYCH/PRACOWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO

Miejsce pracy: Krakow

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• przygotowanie zapytań ofertowych i opisów technicznych dla podwykonawców oraz ofert dla działu handlowego,
• współpraca z działem handlowym i projektowym w zakresie realizacji pozyskiwanych zleceń,
• koordynowanie postępów realizacji projektu, terminów, wykorzystania sprzętu, dostaw i zużycia materiałów oraz wydatków zgodnie z warunkami kontraktu,
• zarządzanie projektami, nadzór techniczny i organizacyjny realizacji projektów (głównie konstrukcje stalowe – projektowanie, wycena, produkcja, dostawa i montaż),
• zapewnienie realizacji prac w odpowiednim czasie i budżecie,
• rozliczanie stopnia zaawansowania projektu oraz raportowanie o stanie prac i wykonaniu budżetu,
• budowanie oraz utrzymywanie relacji z podwykonawcami oraz partnerami biznesowymi,
• prowadzenie negocjacji handlowych i tworzenie ofert,
• koordynacja pracy podwykonawców;
• minimalizacja kosztów realizacji projektów;
• radzenie sobie z różnymi sytuacjami dotyczącymi problemów podczas fazy projektowania, wyceny, produkcji lub montażu;
• przygotowywanie raportów z bieżącej pracy.

OFERUJEMY:
• atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia,
• umowę o pracę,
• stabilne warunki pracy,
• udział w realizacji interesujących, międzynarodowych projektów,
• niezbędne narzędzia pracy takie jak laptop, telefon,
• pracę w środowisku międzynarodowym, w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• wysoką kulturę pracy i relacji w firmy, bardzo dobrą atmosferę pracy,
• dodatkowe benefity takie jak: karta multisport, możliwość grupowego ubezpieczenia na życie.

Requirements

• min. 1 roku doświadczenia na podobnym stanowisku w branży konstrukcji stalowych, dodatkowym atutem będzie doświadczenie w innych branżach budowlanych głównie w budownictwie ogólnym i budownictwie modułowym (konstrukcje drewniane modułowe),
• ukończenia studiów inżynierskich na kierunku budownictwo,
• znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
• znajomości pakietu MS Office i sprawnej obsługi komputera,
• umiejętności obsługi programów typu AutoCAD,
• komunikatywności,
• umiejętności organizacyjnych,
• umiejętności podejmowania szybkich i trafnych decyzji, także pod presją czasu,
• samodzielności i inicjatywy w realizacji wyznaczonych celów,
• wysokiej motywacji wewnętrznej i chęci rozwoju osobistego;

Required documents

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk „zgłoś się”.

Prosimy o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następujących klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).
Opcjonalnie:
- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych, niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z ustawą 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).

YABIMO informuje, że każdy Kandydat do pracy ma prawo dostępu do treści Danych Osobowych oraz do ich poprawiania, aktualizacji, podglądu i edycji w każdym czasie lub prawo żądania trwałego ich usunięcia.