Pracownik Help Desk

Ref. no: 2021/01/28/2, Location: Poland , Kraków lub Rzeszów

Description

Yabimo to międzynarodowa spółka z doświadczeniem, prowadząca operacje w Europie (Norwegia, Islandia, Szwecja, Dania, Niemcy, Belgia, Holandia) i zajmująca się usługami najwyższej jakości. Prowadzimy kompleksowe działa z zakresu selekcji i rekrutacji personelu do prac inwentaryzacyjnych, jak i pracowników technicznego szczebla, czyli INSPEKTORÓW, INŻYNIERÓW oraz OPERATORÓW.

Poszukujemy osoby do pracy w naszym zespole w Rzeszowie lub Krakowie na stanowisku:

Pracownik HELP DESK

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Pierwsza linia wsparcia technicznego – przyjmowanie, rejestrowanie i obsługa zgłoszeń od klientów firmy;
• Zdalne wsparcie użytkowników;
• Rozwiązywanie problemów w zakresie systemów IT;
• Współpraca z pracownikami realizującymi zadania w obszarze infrastruktury i systemów IT;
• Informowanie użytkowników o statusach zleceń.

OFERUJEMY:
• Pracę w ciekawych krajowych i międzynarodowych projektach, w najnowszych technologiach i metodologiach;
• Możliwość pracy zdalnej;
• Profesjonalny system szkoleń wewnętrznych;
• Możliwość zdobycia certyfikatów;
• Elastyczny czas pracy.

Requirements

• Umiejętność uczenia się w szczególności nowych obszarów związanych z informatyką;
• Kreatywność i zdolność przewidywania i analizowania problemów;
• Dobra organizacja pracy, sumienność;
• Otwartość na nowe doświadczenia.

Mile widziane:
• Wiedza w obszarze informatyki;
• Doświadczenie we wsparciu użytkowników;
• Znajomość systemów wsparcia procesów HR (HRIS);
• Znajomość język angielskiego (w mowie i piśmie).

Required documents

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk „zgłoś się”.

Prosimy o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następujących klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).
Opcjonalnie:
- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych, niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z ustawą 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).

YABIMO informuje, że każdy Kandydat do pracy ma prawo dostępu do treści Danych Osobowych oraz do ich poprawiania, aktualizacji, podglądu i edycji w każdym czasie lub prawo żądania trwałego ich usunięcia.