Praca na magazynie/ sortowanie paczek, Niemcy

Ref. no: 2021/03/02/2, Location: , Niemcy

Description

Yabimo to międzynarodowa spółka z doświadczeniem, prowadząca operacje w Europie (Norwegia, Islandia, Szwecja, Dania, Niemcy, Belgia, Holandia) i zajmująca się usługami najwyższej jakości. Prowadzimy kompleksowe działania z zakresu selekcji i rekrutacji personelu do prac inwentaryzacyjnych, jak i pracowników technicznego szczebla, czyli INSPEKTORÓW, INŻYNIERÓW oraz OPERATORÓW.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:
PRACA NA MAGAZYNIE/SORTOWANIE PACZEK, NIEMCY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• sortowanie paczek
• sprawny załadunek kartonów

OFERUJEMY:
• Atrakcyjne warunki finansowe
• Zatrudnienie na min. 9 miesięcy na podstawie niemieckiej umowy o prace
• 130-godzinny gwarant wymiaru czasu pracy (zwykle wypracowanych jest ok. 160)
• Możliwość nadgodzin i pracy w godzinach nocnych
• Organizacja zakwaterowania
• Transport lokalny
• Wsparcie i opiekę koordynatora na czas trwania projektu
• Pracę w przyjemnej atmosferze

Requirements

• Dobra sprawność fizyczna (sortowanie i przenoszenie paczek o różnej wadze i wielkości)
• Gotowość do pracy w trybie 2 zmianowym bądź w święta (dodatkowo płatne)
• Sumienność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

Required documents

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk „zgłoś się”.

Prosimy o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następujących klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).
Opcjonalnie:
- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych, niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z ustawą 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).

YABIMO informuje, że każdy Kandydat do pracy ma prawo dostępu do treści Danych Osobowych oraz do ich poprawiania, aktualizacji, podglądu i edycji w każdym czasie lub prawo żądania trwałego ich usunięcia.