Inspektor Jakości Konstrukcji Stalowych

Ref. no: 2021/04/20/1, Location: Poland , Police

Description

YABIMO to prężnie rozwijająca się firma budownictwa przemysłowego o zasięgu międzynarodowym (Norwegia, Islandia, Szwecja, Dania, Niemcy, Francja, Beneluks, Korea Pd., Singapur) z biurami m.in. w Krakowie, Tarnowie i Rzeszowie. Działalność Yabimo w przemyśle petrochemicznym, energetycznym, stoczniowym i w budownictwie przemysłowym koncentruje się wokół dwóch specjalizacji, tj. dostawy konstrukcji stalowych oraz wynajmu wyspecjalizowanych pracowników.

Stanowisko: Inspektor Jakości Konstrukcji Stalowych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• kontrola jakości konstrukcji stalowych zgodnie z normą EN 1090-2 (kontrola wymiarów i kształtów, kontrola powierzchni, kontrola spoin, kontrola dokumentów jakościowych użytych materiałów),
• przygotowywanie kart pomiarów i raportów z wykonanych inspekcji,
• kontrola warsztatu minimum 3 razy w tygodniu,
• współpraca z pracownikami na warsztacie, spawalnikiem, inspektorem jakości, laboratorium NDT oraz działem technicznym zakresie realizowanego projektu,
• reprezentowanie firmy w kontaktach z klientem zagranicznym w zakresie kontroli jakości,

OFERUJEMY:
• umowę zlecenie lub umowa o dzieło,
• zatrudnienie na czas 1 projektu – tj. 3 miesiące (w przypadku realizacji dalszych części projektu istnieje możliwość przedłużenia współpracy o kolejne 10 miesięcy),
• atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia,
• udział w realizacji interesujących, międzynarodowych projektów,
• wysoką kulturę pracy i relacji w firmy, bardzo dobrą atmosferę pracy.

Requirements

• min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży konstrukcji stalowych,
• uprawnienia VT2, mile widziane uprawnienia MT oraz UT,
• znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
• znajomości pakietu MS Office i sprawnej obsługi komputera,
• umiejętności obsługi programów typu AutoCAD,
• komunikatywności,
• umiejętności organizacyjnych oraz samodzielności,
• umiejętności podejmowania szybkich i trafnych decyzji, także pod presją czasu.

Required documents

Prosimy o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następujących klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).
Opcjonalnie:
- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych, niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z ustawą 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).

YABIMO informuje, że każdy Kandydat do pracy ma prawo dostępu do treści Danych Osobowych oraz do ich poprawiania, aktualizacji, podglądu i edycji w każdym czasie lub prawo żądania trwałego ich usunięcia.